Mes administruojame


APIE PROJEKTĄ

Vertinga miesto ir žmonių kaimynystė

„Karaliaučiaus slėnis“ – tai unikalus uždaras ir privatus kvartalas pačiame Vilniaus mieste. Kotedžų ir nedidelių daugiabučių gyvenvietė yra patogioje vietoje, kur viskas, ko reikia Tavo šeimai, yra tiesiog ranka pasiekiama: mokyklą, darželį, prekybos centrą, viešojo transporto stotelę ar polikliniką net pėsčiomis pasieksite greičiau nei per 10 minučių. Greta – svarbios gatvės ir keliai, užtikrinantys, kad darbą, draugus ar pramogas bet kurioje miesto vietoje pasieksi sklandžiai ir paprastai.

Tavęs ir Tavo šeimos čia laukia kaimynai. Daugiau nei 800 draugiškų šeimų – tokių, kaip Tu – kurie jau įsikūrė „Karaliaučiaus slėnyje“. Jie padės, patars, pasidžiaugs kartu – juk tai ir yra kaimynystės prasmė, tiesa? Kartu susitiksite gyventojų šventėse bei renginiuose, erdviose laisvalaikio zonose ar privačiuose popietės susibūrimuose – galėsite kartu auginti vaikus ir augti patys.

Pramogos ir laisvalaikis – nuostabioje gamtoje

Prie pat namų – Gelūžės ežeras. Vos tolėliau – Baltiešos ir Salotės ežerai, Girulių miškas, Pilaitės piliakalnis, dvaro sodyba, vėjo malūnas ir kitos lankytinos vietos, kviečiančios Tavo šeimą apsilankyti. Visus metus.

Mėgstantiems rimtesnį sportą, Gelūžės ežere vasarą veikia vandenlenčių parkas, o žiemą laukia pačiūžų malonumai. Ramesnio poilsio ieškantys gyventojai deginasi paplūdimyje, plaukioja valtelėmis, žvejoja ar tiesiog grožisi vakaro žara vakarinių pasivaikščiojimų metu.

Laisvalaikio zonos vaikams ir suaugusiems

Kiekvienas Tavo šeimos narys yra svarbus ir gryname ore užsiėmimų rasite kiekvienas. Pasigirsime: tokių erdvių kiemų su laisvalaikio ir pramogų zonomis rasti galima tikrai ne prie kiekvieno namo Vilniuje. Įvairiai įrengtos, saugios ir smagios vaikų žaidimo aikštelės, lauko treniruokliai, obelų sodai su gultais poilsiui, eko sodai, dviračių takai, zona šunų dresūrai. Rinkitės ir – pirmyn!

GYVENVIETĖS PRIVALUMAI

Puiki vieta

Miesto teritorija, ežerai ir gamta, patogus susisiekimas savu ar viešuoju transportu, „CityBee“, prekybos, pramogų vietos, darželiai, mokyklos, medicinos įstaigos. Išsirink iš skirtingo dydžio patogių butų ir nedidelių kotedžų patraukliomis kainomis.

Saugumas ir privatumas

Teritorija – uždara, stebima kameromis. Be komercinių objektų ar viešo naudojimo gatvių, todėl mažiau transporto, o visi sutikti, tikriausiai, Tavo kaimynai.

Kokybę garantuojantys sprendimai

Geoterminis šildymas kotedžuose, aukšta A ir A+ energinė klasė, kokybiškos medžiagos, vienoda santūri architektūra.

Erdvė gyvenimui ir laisvalaikiui

Mažaaukštė statyba, didelės erdvės ir atstumai, mažas intensyvumas, tačiau gausi ir draugiška kaimynystė. Rasi viską: saugias ir įvairias laisvalaikio zonas skirtingo amžiaus vaikams, lauko treniruoklius, dviračių infrastruktūrą.

UAB „Domus tersus“ administruoja VIII, IX ir X Karaliaučiaus slėnio etapus.